Zdjęcia reklamowe

Zdjęcia produktowe

Zdjęcia biznesowe

Fotograf / Fotoreportaże

FOTOGRAFIA REKLAMOWA - cena 1590 pln

Fotografia reklamowa to zdjęcia osób, zdjęcia miejsc oraz fotografie produktowe. Zdjęcia reklamowe HALO FOTO, w odróżnieniu od zdjęć produktowych, są aranżowane (realizowane w specjalnym miejscu, z wykorzystaniem charakteryzacji oraz zróżnicowanego tła i innych elementów scenografii - rekwizyty, kostiumy, etc.). Zdjęcia reklamowe najczęściej wykonujemy w specjalnie przygotowanym pod daną sesję profesjonalnym studiu fotograficznym w Krakowie.

Zdjęcia reklamowe przygotowywane przez studio HALO FOTO znajdują zastosowanie w katalogach, folderach i broszurach promocyjnych, na billboardach, plakatach, stronach internetowych oraz na opakowaniach i etykietach. 

 

Zdjęcia reklamowe już od 1590 pln - cena za pakiet zdjęć 


Podana cena, jest ceną netto i dot. profesjonalnej fotografii reklamowej wraz z podstawową obróbką cyfrową (w powyższej wycenie nie uwzględniono udziału modelek, modeli, aktorek, aktorów, etc.).

Ofertę packshot - zdjęcia produktów na jasnym tle - znajdziesz w zakładce „oferta - fotografia produktowa".Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 


Powyższa wycena nie stanowi oferty w rozumieniu prawa cywilnego, ma tylko charakter informacyjny. Dokładna wycena usług fotograficznych HALO FOTO wymaga bezpośredniego kontaktu i przygotowywana jest indywidualnie po ustaleniu szczegółów współpracy. Cena uzależniona jest m.in. od udziału w sesji zdjęciowej modeli, modelek, od czasu trwania sesji zdjęciowej, od ilości fotografowanych osób/produktów, gabarytów i rodzaju powierzchni produktów, rodzaju aranżacji, zakresu obróbki graficznej oraz terminu realizacji. Przy większej ilości zdjęć, ceny podlegają negocjacji.

Zdjęcia reklamowe Kraków - Halo Foto