Zdjęcia reklamowe

Zdjęcia produktowe

Zdjęcia biznesowe

Fotograf / Fotoreportaże

Współpraca

HALO FOTO - PROFESJONALNA FOTOGRAFIA

Zapraszamy do współpracy firmy i osoby prywatne. Modelki i Modeli zainteresowanych współpracą z nami, prosimy o przesyłanie swojego portfolio na adres: studio@halofoto.pl

ZDJĘCIA REKLAMOWE, BIZNESOWE, PRODUKTOWE

Współpracujemy z małymi firmami jak i dużymi korporacjami. Zdjęcia reklamowe i produktowe autorstwa HALO FOTO wykorzystywane są w katalogach, na bilboardach, plakatach, opakowaniach, etykietach, stronach www, eBay, Allegro, OLX, itp. Zapewniamy najwyższej jakości profesjonalne zdjęcia portretowe, biznesowe, fotografie wnętrz (wirtualny spacer, zdjęcia panoramiczne 360 stopni), fotografie z lotu ptaka (drony) a także obsługę fotograficzną imprez firmowych w Krakowie i Małopolsce. Dla naszych stałych Klientów oferujemy bardzo dogodne warunki współpracy.

FOTOGRAFIA PORTRETOWA, GLAMOUR, ZDJĘCIA RODZINNE

Organizujemy sesje zdjęciowe zgodnie z marzeniami naszych Klientów, w studiu lub innym miejscu. Zdjęcia portretowe polecamy osobom, które cenią sobie naturalność i piękno fotografii. Zdjęcia glamour powinny spełnić oczekiwania tych osób, które chcą mocniej podkreślić swoją urodę, bardziej zaakcentować seksualność i wdzięk. Oferujemy obsługę fotograficzną imprez firmowych i rodzinnych.

FOTOREPORTAŻ Z IMPREZ, EVENTÓW FIRMOWYCH I INTEGRACYJNYCH

Zapewniamy wyjątkowe zdjęcia z różnego rodzaju imprez firmowych, imprez integracyjnych, targów, koncertów, oficjalnych i mniej oficjalnych uroczystości. Najczęściej fotografujemy w Krakowie - Małopolsce, ale chętnie pracujemy również w innych miastach Polski.

 

Czytaj więcej o profesjonalej fotografii, sesjach zdjęciowych, które wykonujemy w Krakowie i Małopolsce przy współpracy z najlepszymi fotografami, stylistami, makijażystkami, etc. Robimy zdjęcia reklamowe w Krakowie, fotografie biznesowe, zdjęcia produktowe, wirtualne spacery 360 po wnętrzu firmy z zakresu business view Google a także fotoreportaże w Krakowie i inne usługi fotograficzne.