Zdjęcia reklamowe

Zdjęcia produktowe

Zdjęcia biznesowe

Fotograf / Fotoreportaże

O nas

DOŚWIADCZENIE W PROFESJONALNEJ FOTOGRAFII

Fotografia jest naszą największą pasją. HALO FOTO to zespół fotografów z Krakowa z wieloletnim doświadczeniem specjalizujący się w zdjęciach reklamowych, produktowych, biznesowych (firmowych, portretowych, itp.), reportażowych, panoramicznych... Zawsze dbamy, aby doświadczenie jakie posiadamy w profesjonalnej fotografii przekładało się na zadowolenie naszych Klientów - zobacz  nasze referencje.

KREATYWNE PODEJŚCIE DO KAŻDEJ SESJI ZDJĘCIOWEJ
Wykonujemy wyjątkowe zdjęcia reklamowe, produktowe (packshot), biznesowe niezbędne każdej firmie do działań marketingowych. Realizujemy sesje zdjęciowe nie tylko dla firm ale równiez dla osób prywatnych. Do każdej sesji zdjęciowej specjalnie sie przygotowujemy, aby uzyskać jak najlepszy efekt w finalnych zdjęciach. Na etapie planowania niezbędne jest kreatywne podejście, aby uzyskać najlepszy efekt końcowy. Wykonane przez HALO FOTO zdjęcia znajdują zastosowanie na różnych polach eksploatacji m.in.: w katalogach produktowych, folderach, plakatach, billboardach, na stronach internetowych i wielu innych.

OBRÓBKA GRAFICZNA ZDJĘĆ NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Specjalizujemy się w fotografiach reklamowych, produktowych, a także w zdjęciach ludzi: ich twarzy, emocji, osobowości. Wykonujemy profesjonalne sesje portretowe, biznesowe z makijażem i stylizacją w studiu, siedzibie Klienta, sesje plenerowe oraz zdjęcia do portfolio dla modelek i modeli. Wśród propozycji HALO FOTO znajdują się zdjęcia dzieci, sesje rodzinne i fotoreportaże z uroczystości rodzinnych i firmowych. Przy każdym rodzaju fotografii obróbka graficzna na fundamentalne znaczenie, aby uzyskać perfekcyjny efekt końcowy. Dlatego do postprodukcji, obróbki zdjęć przykładamy bardzo dużą wagę.

FINALNE FOTOGRAFIE ZAWSZE NA CZAS

Na pierwszym miejscu stawiamy jakość naszych usług. Przyjmujemy zlecenia, które możemy zrealizować w terminie satysfakcjonującym naszych zleceniodawców. Zawsze, podkreślamy to z całą mocą, wykonujemy nasze usługi na czas (wykonanie zdjęć wraz z obróbką graficzną), tj. w terminie, na który się umawiamy z naszymi Klientami. Standardowy termin realizacji to ok. 7-14 dni, ale w wyjątkowych sytuacjach robimy również zdjęcia z dnia na dzień. Jeśli chcesz rozpocząć z nami współpracę, napisz do nas (studio@halofoto.pl), a jeśli potrzebujesz potwierdzenia od innych osób zobacz  nasze referencje.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ ZDJĘĆ W DOBREJ CENIE

Korzystamy ze sprzętu najwyższej jakości, co w połączeniu z naszym wieloletnim doświadczeniem i kreatywnym podejściem do każdej sesji zdjęciowej pozwala nam oferować usługi na najwyższym poziomie, zdjęcia w kategorii premium. Wysoką jakość usług oferujemy w przystępnej cenie, co potwierdza również nasza oferta. Serdecznie zapraszamy do współpracy!