Zdjęcia reklamowe

Zdjęcia produktowe

Zdjęcia biznesowe

Fotograf / Fotoreportaże

FOTOGRAFIA PRODUKTOWA - cena 390 pln

Fotografia produktowa (packshot) ma za zadanie przedstawić produkt tak atrakcyjnie, aby Klient tylko na podstawie zdjęcia (zdjęć) produktu zdecydował się na jego zakupu. Dlatego bardzo ważne jest odpowiednie wykonanie profesjonalnego zdjęcia. Zawsze szukamy niestandardowego podejścia do produktów, które fotografujemy.

Zdjęcia, najczęściej na jasnym tle, są wykonywane w profesjonalnym studiu fotograficznym w Krakowie lub w siedzibie Klienta. Przygotowujemy zdjęcia na potrzeby prezentacji lub promocji firm. Nasze fotografie są wykorzystywane w katalogach, w folderach, w reklamach prasowych, na billboardach, plakatach, stronach internetowych, opakowaniach, etc.

 

Zdjęcia produktowe już od 390 pln - cena za pakiet zdjęć 


Podana cena, jest ceną netto i dot. profesjonalnej fotografii typu packshot - zdjęcia produktów na jasnym tle - wraz z podstawową obróbką cyfrową.

Ofertę fotografii produktów z zaaranżowanym tłem znajdziesz w zakładce „oferta - fotografia reklamowa".
 

Zapewniamy transport fotografowanych produktów na terenie Krakowa (dot. produktów o małych gabarytach).

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

 


Powyższa wycena nie stanowi oferty w rozumieniu prawa cywilnego, ma tylko charakter informacyjny. Dokładna wycena usług fotograficznych HALO FOTO wymaga bezpośredniego kontaktu i przygotowywana jest indywidualnie po ustaleniu szczegółów współpracy. Cena uzależniona jest m.in. od: ilości fotografowanych produktów, gabarytów, rodzaju powierzchni, zakresu obróbki graficznej oraz terminu realizacji. Przy większej ilości zdjęć, ceny podlegają negocjacji.

Zdjęcia produktowe packshot Kraków - Halo Foto